Djelatnici

RAVNATELJICA

  • Suzana Poropat Božac

STRUČNI SURADNICI / STRUČNO-PEDAGOŠKA SLUŽBA ŠKOLE

  • Dr. sc. Slavica Žužić, prof. pedagogijskih znanosti; pedagoginja – savjetnica
  • Vladimira Jeromela-Vasiljević, prof. industrijske pedagogije; satničarka-voditeljica-ispitna koordinatorica za provođenje državne mature
  • Jasna Sloković, dipl. psiholog, prof.;  psihologinja – mentor
  • Magda Rimanić, prof. kroatistike; knjižničarka

NASTAVNICI

  • Marinka Burić, prof. hrvatskog jezika i likovne umjetnosti – savjetnik
  • Melita Lukšić, prof. hrvatskog jezika i književnosti
  • Emanuela Karšaj, prof. hrvatskog jezika i književnosti i talijanskog jezika i književnosti
  • Tatjana Bratanović, prof. hrvatskog jezika i književnosti i talijanskog jezika i književnosti
  • Radmila Zaletel, prof. hrvatskog jezika i književnosti
  • Ines Brajković, prof. hrvatskog jezika i književnosti i talijanskog jezika i književnosti
  • Eva Bulić, prof. likovne kulture
  • Marica Ursić, prof. glazbene kulture – savjetnik
  • Sanja Grujić, prof. engleskog jezika
  • Gorana Družeta, prof. engleskog jezika i informatike
  • Renata Pifar Macuka, prof. engleskog jezika
  • Andrejina Miličić, prof. engleskog jezika i književnosti i hrvatskog jezika
  • Ines Sirotić, magistra edukacije engleskog jezika i književnosti i magistra pedagogije
  • Daliborka Tojčić, prof. njemačkog i hrvatskog jezik
  • Lorena Moscarda, prof. talijanskog jezika
  • Ljiljana Petrić, prof. talijanskog i francuskog jezika
  • Katarina Brajdić Divšić, prof. hrvatskog jezika i latinskog jezika
  • Ana Barbaro, prof. latinskog jezika i talijanskog jezika
  • Sergio Stemberger, prof. filozofije i francuskog jezika
  • Alma Klokić, prof. sociologije
  • Tina Gregorović Hlušička, prof. psihologije
  • Neva Ljuština, dipl. psiholog
  • Igor Dobrić, prof. povijesti i filozofije
  • Mladen Majušević, prof. hrvatskog jezika i književnosti i povijesti
  • Barbara Širol, prof. hrvatskog jezika i književnosti i povijesti
  • Martina Đuranec, prof. geografije – mentor
  • Antonio Kurilić, prof. geografije
  • Silvana Blečić Stambulić, prof. matematike i informatike
  • Željka Mladenić, prof. matematike i informatike
  • Branka Mandić Smoljan, prof. matematike i informatike
  • Silvija Mavrić, prof. matematike i informatike
  • Željko Načinović, prof. matematike i informatike
  • Šime Šuljić, prof. matematike i fizike – savjetnik
  • Robert Gortan, prof. matematike i fizike – savjetnik
  • Vesna Vujasin-Ilić, prof. matematike i informatike – savjetnik
  • Enna Peroš, prof. informatike
  • Rafaela Rabar, prof. informatike
  • Katarina Sandalj, prof. informatike
  • Karmen Morsi, prof. matematike i informatike
  • Damir Skok, prof. fizike i kemije
  • Nada Ćakić, dipl. prof. fizike, mentor
  • Roži Šiklić, dipl. inž. kem. tehnologije
  • Martina Pulić Grabar, dipl. inž. biologije
  • Nikolina Kostadinović, prof. biologije
  • Ivana Burić, dipl. inž. biologije
  • Milan Červar, prof. tjelesne i zdravstvene kulture
  • Anika Ujčić, prof. tjelesne i zdravstvene kulture kulture
  • Sanja Cvitić Kukuruzović, prof. kineziologija
  • Ferdo Milanović, prof. strojarstva
  • Srđan Prica, prof. politehnike
  • Toni Brožić, dipl. inž. elektrotehnike
  • Josip Banko, dipl. inž. elektrotehnike
  • Aleksandar Ančić, dipl. inž. elektrotehnike
  • Ksenija Đorđević, prof. elektrotehnike
  • Robert Fabris, dipl. ekonomist
  • Tatjana Močibob, dipl. ekonomist
  • Irena Škropeta Blašković, dipl. ekonomist
  • Petra Pifar, magistar ekonomije
  • Jadranka Grubor, dipl. pravnik
  • Loreta Rabar, dipl. teolog – mentor
  • Bernard Jurjević, dipl. teolog
  • Sanja Prodan, magistar ekonomist
  • Tina Težak, magistar prava
  • Mladen Vasiljević, ing. aerotehnike
  • Linda Laković Baretinčić, prof. njemačkog jezika
  • Sandra Živanović, magistar ekonomije
  • Katarina Krištić, prof. engleskog jezika
  • Vanesa Šuran, prof. engleskog jezika

ADMINISTRATIVNO OSOBLJE

  • Elide Jovičić, upravni pravnik; tajnik
  • Branka Gržić, ekonomist; računovođa
  • Ana Matić, opća gimnazija; administrator-referent za učenike
  • Bernarda Racan, ekonomist; portir

POMOĆNO-TEHNIČKO OSOBLJE

  • Zdravko Turk – kućni majstor-ložač
  • Franko Valenta – kućni majstor-ložač
  • Suzi Opašić – spremačica
  • Loreta Selar – spremačica
  • Suzi Toncin – spremačica
  • Zdenka Nadišić – spremačica
  • Sanja Putinja – spremačica
  • Sonja Opašić – spremačica
  • Emanuela Selar – spremačica