Košarkašice Škole osvojile prvo mjesto u županiji

Ekipa košarkašica 1Županijsko natjecanje u košarci održano je 13. i 14. veljače 2014. godine. Domaćin je bio Pazinski kolegij. Nastupilo je šest ekipa u kategoriji djevojka i sedam u kategoriji mladića. U ženskoj konkurenciji učenice naše Škole osvojile su prvo mjesto. Nastupile su u slijedećem sastavu: Lea Miletić, Katarina Belac, Martina Buretić, Irijana Flegar, Lucija Jedrejčić, Viktorija Jurić, Irena Sučević, Maja Opašić, Marija Belac, Ema Guštin i Ena Paris. Najprije su pobijedile ekipu Medicinske škole Pula 41:14, zatim s 31:6 Srednju školu Zvane Črnje iz Rovinja, a u finalnu pobijedile su ekipu pulske Gimnazije 36:16. Naše djevojke predstavljat će Istarsku županiju na Poluzavršnom državnom prvenstvu skupine zapad koje će se održati 3. travnja 2014. godine u Gospiću. Čestitamo ekipi i mentorici prof. Sanji Cvitić.