Kemija – županijsko natjecanje

Županijsko natjecanje iz Kemije održano je 11. ožujka 2021. na kojem je sudjelovalo 13 učenika naše škole. Najbolje rezultate među njima postigli su:

  1. razred: Jana Antolović1. mjesto (mentor Damir Skok), Maja Livak2. mjesto (mentorica Irena Hudak Bogešić), Ivana Radin3. mjesto (mentor Damir Skok), Mihael Slivar – 5. mjesto (mentor Damir Skok);
  2. razred: Leja Pipan2. mjesto (mentor Damir Skok), Ivor Vretenar – 4. mjesto (mentor Damir Skok);
  3. razred: Laura Zulijan1. mjesto (mentor Damir Skok), Bruno Brščić 2. mjesto (mentor Damir Skok);
  4. razred: Diego Mišetić2. mjesto (mentor Damir Skok), Filip Oplanić3. mjesto (mentor Damir Skok). Čestitke svim učenicima, profesoru Skoku i profesorici Hudak Bogešić kao njihovim mentorima.

Arhiva novosti