MILENIJSKA FOTOGRAFIJA GSŠJD

Šime Strikoman snimio je 17. listopada svoju 181. Milenijsku fotografiju, pod nazivom "Pazinska gimnazijska kruna". Za veliku fotografiju kliknite ovdje.

LOGIN

Svi učenici škole mogu se logirati koristeći svoje korisničko ime i lozinku.





Uspjesi učenika na županijskim natjecanjima

19. Ožujak 2009. u kategoriji: Novosti, objavio: augustin, broj čitanja: 3,512

Na netom završenim županijskim natjecanjima učenici Škole postigli su izvrsne rezultate stoga u obliku tabela donosimo uspjehe po učenicima i pojednim predmetima odnosno sportovima. Na županijskim natjecanjima učenici su primjerice postigli prva mjesta iz kemije, hrvatskog jezika, matematike, geografije, povijesti, eko-kviz, te u sljedećim sportovima: nogometu, košarci, atletici…

USPJESI NA ŽUPANIJSKIM NATJECANJIMA ŠK. 2008./09. GODINA

REDNI
BROJ
IME I PREZIME RAZRED USMJERENJE PODRUČJE NATJECANJA POSTIGNUTI REZULTATI MENTOR
  1.  
Vanja Marić 1. opća gimnazija Eko kviz Lijepa naša 1. Roži Šiklić
  1.  
Martina Skok 2. opća gimnazija Eko kviz Lijepa naša 1. Dušica Dorčić
  1.  
Vanja Ilić 3. opća gimnazija Eko kviz Lijepa naša 1.  
  1.  
Luka Opašić 4. opća gimnazija Eko kviz Lijepa naša 1.  
  1.  
Petra Koraca 4. opća gimnazija talijanski jezik 6. Lorena Moscarda
  1.  
Antonio Božić 4. upravni referent talijanski jezik 4. Lorena Moscarda
  1.  
Ivan Laković 1. opća gimnazija kemija 2. Roži Šiklić
  1.  
Andrija Marušić 1. opća gimnazija kemija 3. Roži Šiklić
  1.  
Andrea Jugovac 1. opća gimnazija kemija 4. Roži Šiklić
  1.  
Ana Marija Pongrac 2. opća gimnazija kemija 2. Roži Šiklić
  1.  
Matej Lakošeljac 3. opća gimnazija kemija 1. Roži Šiklić
  1.  
Ines Jelovac 4. opća gimnazija kemija 1. Roži Šiklić
  1.  
Matej Lakošeljac 3. opća gimnazija informatika 2. Silvana B. Stambulić
Branka Mandić
  1.  
Mariza Rovis 4. upravni referent hrvatski jezik 1. Barbara Širol
  1.  
Matej Lakošeljac 3. opća gimnazija hrvatski jezik 2. Radmila Martinčić
  1.  
Anabela Babić 2. opća gimnazija hrvatski jezik 3. Melita Lukšić
  1.  
Marta Ursić 4. opća gimnazija hrvatski jezik 4. Radmila Martinčić
  1.  
Bojana Rimanić 4. opća gimnazija hrvatski jezik 5. Radmila Martinčić
  1.  
Sabina Šišović 4. opća gimnazija hrvatski jezik 6. Radmila Martinčić
  1.  
Ines Jelovac 4. opća gimnazija hrvatski jezik 7. Radmila Martinčić
  1.  
Viktorija Flego 1. opća gimnazija povijest 3. Barbara Širol
  1.  
Tiziana Tomadin 4. opća gimnazija povijest 6. Igor Dobrić
  1.  
Vanja Ilić 3. opća gimnazija povijest 1. Igor Dobrić
  1.  
Luka Mikičić 3. opća gimnazija povijest 2. Igor Dobrić
  1.  
Smiljana Banko 4. opća gimnazija povijest 4. Barbara Širol
  1.  
Antonio Božić 4. upravni referent povijest 5. Barbara Širol
  1.  
Filip Tomaško 1. opća gimnazija matematika 1. Šime Šuljić
  1.  
Vanja Marić 1. opća gimnazija matematika 2. Robert Gortan
  1.  
Andrea Jugovac 1. opća gimnazija matematika 4. Vesna V. Ilić
  1.  
Karlo Golob 1. opća gimnazija matematika 5. Robert Gortan
  1.  
Ivan Laković 1. opća gimnazija matematika 6. Robert Gortan
  1.  
Marko Božac 2. opća gimnazija matematika 4. Branka Mandić
  1.  
Vanja Ilić 3. opća gimnazija matematika 5. Robert Gortan
  1.  
Bojana Rimanić 4. opća gimnazija matematika 1. Vesna Vujasin Ilić
  1.  
Manuela Činko 4. opća gimnazija matematika 3. Vesna Vujasin Ilić
  1.  
Andrea Jugovac 1. opća gimnazija fizika 2. Branka Gržinić
  1.  
Ines Jelovac 4. opća gimnazija fizika 2. Branka Gržinić
  1.  
Ana Marija Bartolić 2. opća gimnazija Vjeronaučna olimpijada 3. Bernard Jurjević
  1.  
Kristina Levak 2. opća gimnazija Vjeronaučna olimpijada 3. Bernard Jurjević
  1.  
Ana Kalac 2. opća gimnazija Vjeronaučna olimpijada 3. Bernard Jurjević
  1.  
Natalija Ladavac 2. upravni referent Vjeronaučna olimpijada 3. Bernard Jurjević
  1.  
Diego Antončić 1. opća gimnazija Vjeronaučna olimpijada 4. Anđela Jeličić
  1.  
Angelina Banko 1. opća gimnazija Vjeronaučna olimpijada 4. Anđela Jeličić
  1.  
Gloria Saiti 1. opća gimnazija Vjeronaučna olimpijada 4. Anđela Jeličić
  1.  
Nikolina Levak 1. opća gimnazija   4. Anđela Jeličić
  1.  
Mirela Hodžić 4. opća gimnazija LIDRANO literarni rad Marinka Burić
  1.  
Kristina Bernobić 4. upravni referent LIDRANO novinarski rad Barbara Širol
  1.  
      LIDRANO radijska emisija Melita Lukšić
  1.  
Natali Načinović 2. opća gimnazija engleski jezik 3. Sanja Grujić
  1.  
Danko Đurđević 2. opća gimnazija engleski jezik 4. Sanja Grujić
  1.  
Diego Jendrašić 2. opća gimnazija engleski jezik 5. Sanja Grujić
  1.  
Toni Pol 3. elektromehaničar elektromehaničar 4. Josip Banko
  1.  
Borjan Poldrugovac 3. elektromehaničar elektromehaničar 5. Josip Banko
  1.  
Sanja Maružin 2. opća gimnazija geografija 1. Martina B. Hrestak
  1.  
Vanja Ilić 3. opća gimnazija geografija 1. Martina B. Hrestak
  1.  
Alen Laković 3. opća gimnazija geografija 3. Martina B. Hrestak
  1.  
David Zgrablić 3. opća gimnazija geografija 6. Zdravko Herljević
  1.  
Matej Lakošeljac 3. opća gimnazija biologija 2. Dušica Dorčić
  1.  
Maja Rabac 3. opća gimnazija biologija 3. Dušica Dorčić
  1.  
Luka Opašić 4. opća gimnazija Istraživački rad iz biologije   Dušica Dorčić
  1.  
Anja Radovan 3. opća gimnazija biologija 4. Dušica Dorčić
  1.  
Kristina Labinjan 3. opća gimnazija biologija 5. Dušica Dorčić

USPJESI NA ŽUPANIJSKIM NATJECANJIMA ŠK. 2008./09. GODINA – SPORT

Redni broj IME I PREZIME Razred USMJERENJE PODRUČJE NATJECANJA Postignuti rezultati MENTOR
  1.  
Filip Trubić 4. opća gimnazija nogomet 1. Milan Červar
  1.  
Matej Sinčić 4. opća gimnazija nogomet 1.  
  1.  
Matija Krnjus 3. opća gimnazija nogomet 1.  
  1.  
Mateo Breščić 3. opća gimnazija nogomet 1.  
  1.  
Manuel Rudela 3. tehničar za elektroniku nogomet 1.  
  1.  
Mauro Tomašić 3. prodavač nogomet 1.  
  1.  
Branimir Aničić 3. elektromehaničar nogomet 1.  
  1.  
Luka Flegar 3. elektromehaničar nogomet 1.  
  1.  
Vanja Bolterštain 4. tehničar za elektroniku nogomet 1.  
  1.  
Sebastijan Brajuha 2. elektromehaničar nogomet 1.  
  1.  
Ivan Turčinović 2. tehničar za elektroniku nogomet 1.  
  1.  
Edi Baračić 2. elektromehaničar nogomet 1.  
  1.  
Dino Fonović 4. opća gimnazija košarkaša 1. Milan Červar
  1.  
Alen Zgrablić 4 opća gimnazija košarkaša 1.  
  1.  
Ante Ćus 4. opća gimnazija košarkaša 1.  
  1.  
Jakov Tupeci 4. opća gimnazija košarkaša 1.  
  1.  
Ivan Kličić 4. opća gimnazija košarkaša 1.  
  1.  
Karlo Sopta 4. opća gimnazija košarkaša 1.  
  1.  
Deni Mogorović 3. elektromehaničar košarkaša 1.  
  1.  
Daren Mlekuš 2. upravni referent košarkaša 1.  
  1.  
Saša Belac 1. elektromehaničar košarkaša 1.  
  1.  
Damir Hekić 2. upravni referent košarkaša 1.  
  1.  
Luka Červar 2. tehničar za elektroniku košarkaša 1.  
  1.  
Tea Tomišić 2. opća gimnazija kros 2. Anika Ujčić
  1.  
Franka Rigo 2. opća gimnazija kros 2.  
  1.  
Tea Matković 2. opća gimnazija kros 2.  
  1.  
Karolina Miloš 1. opća gimnazija kros 2.  
  1.  
Luka Cicović 3. tehničar za elektroniku kros 3. Milan Červar
  1.  
Vanja Bolterštain 4. tehničar za elektroniku kros 3.  
  1.  
Luka Flegar 3. elektromehaničar kros 3.  
  1.  
David Ivaninić 2. opća gimnazija kros 3.  
  1.  
Katerina Černjeka 4. opća gimnazija odbojka 2. Sanja Cvitić
  1.  
Nataša Miletić 3. opća gimnazija odbojka 2.  
  1.  
Ines Belac 3. opća gimnazija odbojka 2.  
  1.  
Anja Brajković 3. opća gimnazija odbojka 2.  
  1.  
Antea Milohanić 3. opća gimnazija odbojka 2.  
  1.  
Karolina Miloš 1. opća gimnazija odbojka 2.  
  1.  
Valentina Rabar 3. opća gimnazija odbojka 2.  
  1.  
Neva Ljuština 3. opća gimnazija odbojka 2.  
  1.  
Janja Marković 2. upravni referent odbojka 2.  
  1.  
Koviljka Ljuština 1. opća gimnazija odbojka 2.  
  1.  
Anika Milohanić 1. opća gimnazija odbojka 2.  
  1.  
Martina Škoflić 1. tehničar za elektroniku odbojka 2.  
  1.  
Džastin Šajina 4. tehničar za elektroniku atletika 2. Anika Ujčić
  1.  
Sandra Antolović 1. opća gimnazija atletika 2.  
  1.  
Tea Matković 2. opća gimnazija atletika 2.  
  1.  
Tea Tomišić 2. opća gimnazija atletika 2.  
  1.  
Ivana Benčić 4. opća gimnazija atletika 2.  
  1.  
Franka Rigo 2. opća gimnazija atletika 2.  
  1.  
Anja Brajković 3. opća gimnazija atletika 2.  
  1.  
Nataša Miletić 3. opća gimnazija atletika 2.  
  1.  
Neva Ljuština 1. opća gimnazija atletika 2.  
  1.  
Dunja Sloković 1. opća gimnazija atletika 2.  
  1.  
Karla Dušman 2. opća gimnazija atletika 2.  
  1.  
Katerina Černjeka 4. opća gimnazija atletika 2.  
  1.  
Luka Ružić 1. opća gimnazija atletika 1. Milan Červar
  1.  
Goran Žufić 1. opća gimnazija atletika 1.  
  1.  
Vanja Bolterštain 4. tehničar za elektroniku atletika 1.  
  1.  
Matej Sinčić 4. opća gimnazija atletika 1.  
  1.  
David Ivaninić 2. opća gimnazija atletika 1.  
  1.  
Filip Sironić 1. opća gimnazija atletika 1.  
  1.  
Dino Fonović 4. opća gimnazija atletika 1.  
  1.  
Edi Baračić 2. elektromehaničar atletika 1.  
  1.  
Domagaoj Anzur 1. upravni referent atletika 1.  
  1.  
Alen Zgrablić 4. opća gimnazija atletika 1.  
  1.  
Karlo Sopta 4. opća gimnazija atletika 1.  
  1.  
Alen Žužić 4. upravni referent atletika 1.  

MEĐUŽUPANIJSKA NATJECANJA

Redni broj IME I PREZIME Razred USMJERENJE PODRUČJE NATJECANJA Postignuti rezultati MENTOR
1. Nina Paris 3. prodavač prodavač 1. Irena Škropeta
2. Lari Pastorčić 3. prodavač prodavač 6. Irena Škropeta

1 komentar

RSS komentari na ovu vijest. TrackBack URL

Napiši komentar

Ukoliko želite ostaviti komentar, morate se prijaviti.